Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Stolarz  w Lubuskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Stolarz  w Lubuskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Stolarz  w Lubuskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Stolarz  na obszarach Lubuskie

Jak widać na wykresie, w Lubuskie największą ilość wakatów zawodu Stolarz  otwarcie w Babimost . Na drugim miejscu - Bytom Odrzański, a na trzecim - Nowe Miasteczko.

Regiony ocenił Lubuskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Stolarz 

Jak widać na wykresie, w Lubuskie największą ilość wakatów zawodu Stolarz  otwarcie w Babimost . Na drugim miejscu - Bytom Odrzański, a na trzecim - Nowe Miasteczko.

Liczba ofert zawodu Stolarz  w% przedziałach płacowych Lubuskie

Według stanu na dzień 22.10.2017, z zawodu Stolarz  Lubuskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 900 - 1 100 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 100 - 1 300 zł i 0% z pensją 1 300+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Lubuskie

Wśród podobnych zawodach Lubuskie jest uważany za najlepiej opłacaną Hydraulik. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budowy  z pensją 18541 zł, a trzeci - Tokarz  z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Stolarz budowlany Niemcy
SILVERHAND, lubuskie
Stolarz praca w Bawarii
SILVERHAND, lubuskie
STOLARZ
GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o., Zielona Góra, lubuskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.