Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekun Klienta  w Lubuskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekun Klienta  w Lubuskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekun Klienta  w Lubuskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekun Klienta  na obszarach Lubuskie

Jak widać na wykresie, w Lubuskie największą ilość wakatów zawodu Opiekun Klienta  otwarcie w Zielona Góra . Na drugim miejscu - Gorzów Wielkopolski, a na trzecim - Nowa Sól.

Regiony ocenił Lubuskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekun Klienta 

Jak widać na wykresie, w Lubuskie największą ilość wakatów zawodu Opiekun Klienta  otwarcie w Zielona Góra . Na drugim miejscu - Gorzów Wielkopolski, a na trzecim - Nowa Sól.

Liczba ofert zawodu Opiekun Klienta  w% przedziałach płacowych Lubuskie

Według stanu na dzień 24.01.2017, z zawodu Opiekun Klienta  Lubuskie otwarcie 4 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 500 - 2 400 zł. 25% ogłoszeń z pensją 2 400 - 3 300 zł i 25% z pensją 4 200+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Lubuskie

Wśród podobnych zawodach Lubuskie jest uważany za najlepiej opłacaną Doradca Klienta Biznesowego. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 2750 zł. Na drugim miejscu - Doradca Klienta z pensją 2367 zł, a trzeci - Doradca z pensją 2367 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.