Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca w Lubuskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca w Lubuskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca w Lubuskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca na obszarach Lubuskie

Jak widać na wykresie, w Lubuskie największą ilość wakatów zawodu Doradca otwarcie w Gorzów Wielkopolski . Na drugim miejscu - Zielona Góra, a na trzecim - Wschowa.

Regiony ocenił Lubuskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Doradca

Według statystyk naszej strony, zawód Doradca jest najlepiej opłacanym w Świebodzin .Średnia pensja jest 3250 zł. Poniżej znajdują się Krosno Odrzańskie i Zbąszynek.

Liczba ofert zawodu Doradca w% przedziałach płacowych Lubuskie

Według stanu na dzień 24.01.2017, z zawodu Doradca Lubuskie otwarcie 16 ofert pracy. Do 37.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 600 - 2 600 zł. 25% ogłoszeń z pensją 2 600 - 3 600 zł i 18.8% z pensją 4 600+ zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Lubuskie

Zawód Doradca jest bardzo wypłacane w Dolnoslaskie.Poziom płac jest 3000 zł. Następnie przychodzi Wielkopolskie i Kujawsko-pomorskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Lubuskie

Wśród podobnych zawodach Lubuskie jest uważany za najlepiej opłacaną Doradca Klienta Biznesowego. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 2750 zł. Na drugim miejscu - Opiekun Klienta  z pensją 2500 zł, a trzeci - Doradca Klienta z pensją 2367 zł.

Podobne oferty pracy

Doradca klienta od 1000 zł brutto/msc
OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa , Zielona Góra,Lubuskie
DORADCA/OPIEKUN KLIENTA-Poszukiwany! Poszukiwana! -5000.00
Profi Credit S.A, lubuskie
Doradca Klienta
Idea Bank SA, Gorzów Wielkopolski,Zielona Góra

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.